Przecinarki do płytek - narzędzia firmy Rubi
Najlepsze przecinarki na rynku - RUBI

Przecinarka do płytek to podstawowe narzędzie pracy płytarza. Od wyboru odpowiedniej przecinarki do płytek zależy komfort i tempo pracy ekip budowlano-remontowych.

 

Jesteśmy sprzedawcą produktów będących wyposażeniem specjalistów od wykończenia wnętrz. W swoim kilkunastoletnim doświadczeniu jako sprzedawca wielu rozwiązań wszystkich znanych producentów, posiadamy wiedzę, które z nich zaspokajają oczekiwania najlepiej, są najlepszej jakości i w które warto inwestować. Narzędzia firmy Rubi, zwłaszcza przecinarka do płytek są bezsprzecznie w czołówce narzędzi dla specjalistów prac wykończeniowych. Firma Rubi została założona 1951, kiedy to wyprodukowała pierwszą na świecie przecinarkę do mozaik cementowych. Od tego czasu przez ponad 65 lat stale projektuje narzędzia dla profesjonalnych płytkarzy, które wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom, a dzięki rozwojowi nowych materiałów narzędzia RUBI charakteryzują się dużą innowacyjnością.

Profesjonalni wykonawcy muszą wykonywać bardzo precyzyjne i czyste cięcia w różnych materiałach dostępnych na rynku. RUBI posiada w ofercie najbardziej kompletną gamę przecinarek ręcznych zarówno ręcznych, jak i przecinarek elektrycznych, dzięki którym uzyskanie cięć wysokiej jakości jest możliwe.
Przecinarka do płytek ręczna Rubi
Podstawowy podział przecinarek RUBI to oczwyiście rozróżnienie na narzędzia ręczne i elektryczne. Przecinarki ręczne umożliwiają wykonanie szybkich cięć bez konieczności zasilania prądem i chłodzenia wodą. Z drugiej strony przecinarki elektryczne umożliwiają przeprowadzenie większego zakresu prac przy zachowaniu dobrej jakości cięcia.

Wszystkie przecinarki RUBI, tak ręczne jak i elektryczne, zostały zaprojektowane w oparciu o potrzeby zgłaszane przez glazurników z wykorzystaniem wyłącznie materiałów, które gwarantują trwałość i jakość. W procesie tworzenia narzędzi bardzo ważnym etapem jest okres testowania narzędzi w realnych warunkach roboczych na rynkach krajowych i zagranicznych. przeprowadzany przez grupę zaufanych i zawodowych wykonawców. Dzięki temu możliwe jest zidentyfikowanie elementów wymagających korekty oraz/lub lepsze dopasowanie do potrzeb klientów jeszcze przed wprowadzeniem ich na rynek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl