Elektronarzędzia RYOBI - system akumulatorowy ONE+
Elektronarzędzia RYOBI - system akumulatorowy ONE+

All tools powered by one ONE + battery

www.strefaizolacji.pl zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą systemu ONE + firmy ROBI. Jest to system bateryjny, w którym jedna bateria pasuje do wszystkich urządzeń. Takie rozwiązanie zdecydowanie zwiększa swobodę użytkowania - teraz możesz zabrać swoje narzędzia ze sobą i pracować gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. System ONE + rozwija się bardzo szybko, stale poszerzamy naszą ofertę produktową. Dlatego już w naszej ofercie znajdziesz kompletny zestaw urządzeń ONE + DIY. Problem zbyt krótkiego kabla lub braku gniazdka nigdy więcej nie powstrzyma Cię od majsterkowania w domu lub ogrodzie. Teraz możesz zabrać swoje projekty ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz - w drogę, na targi, w góry, nad morze.Wszystko czego potrzebujesz to akumulator ONE+ i my Ci to dostarczymy! www.strefaizolacji.pl - RYOBI 

czytaj całość »
Przecinarki do płytek - narzędzia firmy Rubi
Najlepsze przecinarki na rynku - RUBI

Podstawowy podział przecinarek RUBI to oczwyiście rozróżnienie na narzędzia ręczne i elektryczne. Przecinarki ręczne umożliwiają wykonanie szybkich cięć bez konieczności zasilania prądem i chłodzenia wodą. Z drugiej strony przecinarki elektryczne umożliwiają przeprowadzenie większego zakresu prac przy zachowaniu dobrej jakości cięcia.

czytaj całość »
Kalkulator emisji i kosztów ogrzewania
Kalkulator emisji i kosztów ogrzewania

Planujesz lub zastanawiasz się nad termomodenrizacją? Płacisz duże rachunki za ogrzewanie? A może chciałbyś zmniejszyć niską emisję, która przyczynia się do powstawiania smogu?

Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia do analizy Twojego domu, aby dowiedzieć się ile kosztuje Cię ogrzewanie i jak możesz zaoszczędzić na nim, dokonując termomodernizacji.

Dodatkowo sprawdź jak dużo Twój dom emituje szkodliwych substancji, będących główną przyczyną powstawiania smogu. Aplikacja w prosty sposób na bazie analizy podpowie Ci jakie czynności najlepiej wykonać oraz jakie dzięki temu uzyskasz korzyści zarówno finansowe jak i środowiskowe.

czytaj całość »
Wełna mineralna Knauff Insulation z użyciem technologii ECOSE.
Wełna mineralna Knauff Insulation z użyciem technologii ECOSE.

Wełna mineralna uważana jest za jeden z najbardziej ekologicznych sposobów izolacji termicznej obiektów budowlanych. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na aspekt ekologiczny wyboru tego materiału do ocieplenia budowanych obiektów. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
strefaizolacji.pl - jesteśmy z Państwem od 15 lat!
strefaizolacji.pl - jesteśmy z Państwem od 15 lat!

 

Dzień dobry,

Jesteśmy specjalistami w branży materiałów budowlanych obszaru izolacji, zagadnień z tym związanych oraz elektronarzędzi. Prowadzimy wsparcie i doradztwo w doborze rozwiązań od etapu koncepcji do dostarczenia produktów i monitorowania ich użycia. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych systemów izolacyjnych (paroizolacyjne, hydroizolacyjne), elewacyjnych (tynki, siatki, kleje), folii, membran, styropianów, wełny mineralnej, taśm, elementów dachowych, komunikacji dachowej, elektronarzędzi i wiele innych. W ofercie posiadamy produkty do budowy od fundamentów aż po sam dach.

Działamy od 15 lat. Jesteśmy dobrze rozpoznawalni w Internecie - mamy duże grono Klientów, których dobro jest dla nas najważniejszą kwestią. Jesteśmy bezpośrednim partnerem wielu znaczących producentów materiałów budowlanych i elektronarzędzi, takich jak: Rockwool, Knauf, Fast, Rubi, Tyvek, Marma, Dorken, Parotec, Corotop, Mdm, Eurostyr, Veltec, Eurosystem, Velux, Fakro oraz innych. 

Dbamy o bezpieczeństwo zakupów w naszej firmie, co przejawia się troską o jakość oferowanych produktów oraz wsparcie na każdym etapie zakupu i opieki posprzedażowej. Oferujemy konkurencyjne ceny i zawsze jesteśmy elastycznie do potrzeb naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl